Kadir Gecemiz Mübarek Olsun


Allah' ım,
Yakarışımız sana 
Ellerimiz semada
Dualarımız hayrola...
Şerden kazadan beladan,
Selden yangından depremden,
Şeytanın şerrinden sana siğınıyoruz
Koru bizi Ya Rab...
Vatanımızı Milletimizi,
Polisimizi,askerimizi
Bayrağımızı camilerimizi
Sen koru Ya Rab...
Gönüllerdeki duaları
Hayır ile kâbul et...
Sen bize bizden yakınsın
Sen bizi bizden çok sevensin...
Dirliğinle muhafaza et
Birliğinle barıştır
Senden geldik
Sana döneceğiz
Bizi sana layik kullarından eyle Ya Rab...
Şu mubarek Kadir Gecesi hürmetine
Sevgi saygı huzur
Türkiye' me barış ver ALLAH' ım...(Amin)
     Kadir Gecemiz mubarek olsun...

1 yorum:

Sevdiysen yorum bırakırmısınnn...... ????